Jak a čím vás léčíme

  • Individuální fyzioterapie
    zahrnuje metody manuální terapie, jako jsou mobilizace periferních kloubů a páteře, techniky měkkých tkání, svalové relaxační techniky. Cvičení nejprogresivnějšími postupy - Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS), senzomotorická stabilizace a řadu dalších. Všichni naši fyzioterapeuté jsou odborně kvalifikování a mají za sebou celou řadu kurzů a školení jako např. kurz manuální terapie, kurz léčby metodou L.Mojžíšové, DNS a další.
  • Fyzikální terapie
    používáme tradiční i nejmoderněší metody fyzikální terapie, od ultrazvuku a klasické elektroterapie až po rázovou vlnu a vysokoindukční magnetoterapii a vysokovýkonný laser (HILT). Fyzikální terapii používáme většinou společně s léčbou pohybovou. Pro její úspěšnost je nutný předpoklad správná a cílená aplikace, proto na našem pracovišti indikovanou terapii kontrolujeme a případně upravujeme podle našich dlouhodobých zkušeností.
  • Vodoléčba
    patří k tradičním léčebným metodám rehabilitačních oddělení. Používáme končetinové vířivé vany pro horní a dolní končetiny, které mají využitíí zejména v terapii poúrazových stavů, jako příprava pohybové terapie.